Spawacz TIG | Dania
BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Wroclaw, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Dla jednego z naszych Klientów, innowacyjnej firmy z ponad 75-letnim doświadczeniem w zakresie rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu myjni dezynfekcyjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Spawacz TIG Nr Ref : ST / 12.

2021 / BrobyMiejsce pracy : Dania- okręg FioniiZakres obowiązków :

  • Spawanie metodą TIG w cienkich blachach i rurach 0,8-3 mm.
  • Spawanie metodą Tig mniejszych konstrukcji w cienkiej płycie ze stali nierdzewnej, najlepiej o grubości 1 i 2 mm. (nieco 3 mm) z wyraźnym wyczuciem szczegółów.
  • Ścieg brzegowy i ścieg doczołowy.

  • 90% spawanie tig, 5% szlifowanie dowolnych spawów i 5% montaż drobnych rzeczy- konstrukcje
  • Produkcja sprzętu do maszyn dezynfekcyjnychWymagania :
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmiej podstawowym
  • Uprawnienia spawalnicze TIG 141
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy po nowym roku
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracyOferujemy :
  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową + dodatki zmianowe
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk / tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych 110 dkk / h
  • Gwarantowane Feriepenge pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h / 7
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Organizacja zakwaterowania adres dostajesz jeszcze przed wyjazdem
  • Dofinansowanie zakwaterowania 1600 dkk miesięcznie
  • Możliwość posiłków w kantynie pracowniczej
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuOsoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z poniższą klauzulą : Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest firma BlueCollar A / S z siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.
  • 4, st. 5220 Odense SØ, Pełna informacja Administratora BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 70- 952, ul.

    Energetyków 3 / 4, jest Podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar A / S.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu aplikacji i / lub CV, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych dla firmy BlueCollar A / S Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru telefonu, zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu otrzymywania informacji marketingowych o nowych ofertach pracy