Pomocnik Murarza-Pracownik Ogólnobudowlany: praca w Szwecji
Recrew HR
Gdańsk, Pomorskie
13 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta Szwedzkiej Firmy, szukamy pracowników na stanowisko : POMOCNIK MURARZA - PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY Obowiązki i oczekiwania : -

 • pomocnicze prace ogólnobudowlane związane z wykonywaniem ogrodzeń innych obiektów z kamienia naturalnego; - transport, obróbka kamienia;
 • dobra kondycja fizyczna; - min. komunikatywna znajomości jęz. Angielskiego; - prawo jazdy kat. B; - brak nałogów. Oferujemy : -
 • ciekawą pracę w rzetelnej , renomowanej Szwedzkiej Firmie; - atrakcyjne wynagrodzenie; - zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy;
 • pełną opiekę administracyjną; - organizację wyjazdu; - projekt długoterminowy. Zapraszamy do wysyłania CV Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku w przypadku zamieszczenia zdjęcia) przez RECREW HR sp.
 • z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników , Oświadczam, iż administrator danych osobowych RECREW HR sp.

  z o.o. wypełnił wobec mnie obowiązek informacyjny przewidziany w art. 13 i nast. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  RODO) OBOWIĄZEK INFORMACYJNY : 1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Recrew Hr Sp.

  z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt : Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk lub e-mail : 2. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na podstawie wyrażonej zgody (art.

  6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  3. Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 3 lat. 4. Odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj.

  podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii. 5. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku