Praca dla Studenta-konsultant ds. obsługi klienta
databroker S.A.
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Potrzebujesz stałych godzin pracy? Chcesz mieć wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia? Zostań naszym Doradcą Klienta, praca w biurze w centrum Warszawy! Stanowisko : Telefoniczny Opiekun Klienta.

Pracujemy od poniedziałku do piątku (min. cztery dni w tygodniu) w godzinach 8-16 Praca polega opiece nad wychodząca linią połączeń do Klienta.

Nie ma spotkań na żywo, tylko kontakt telefoniczny. W trakcie rozmów konieczne uzupełnienie aplikacji - wymagana znajomość obsługi komputera.

Gwarantujemy : - stabilne godziny pracy, - świetną lokalizację - ścisłe centrum Wawy, łatwy dojazd z każdej części miasta (dojazd tramwajem, metrem albo autobusem).

Wynagrodzenie : gwarantowana podstawa z godzin od 15 / h + prowizje za sprzedaż. Bonusy za frekwencję, nagrody rzeczowe do wylosowania raz w tygodniu.

Mamy kilka projektów pod jednym dachem- biznes / kl. indywidualny. Mamy projekty NIESPRZEDAŻOWE na początek - gdzie sukcesy również są premiowane.

Nie wymagamy doświadczenia- gwarantujemy solidne szkolenia na wstępie. Wymagania : - dobra dykcja i wysoka kultura osobista, -

dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu - Wygadanie i trochę luzu : ) Wyślij aplikację i dowiedz się więcej. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez databroker S.

A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

t.j. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) KLAUZULA INFORMACYJNA Informujemy, że : Administratorem danych jest databroker S.A z siedzibą w Warszawie, ul.

Elektoralna 12A, 00-139 Warszawa. W sprawach związanych z ochroną danych prosimy o kontakt pod adresem : Dane osobowe przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji databroker S.

A. na podstawie wyrażonej powyżej zgody, stosownie do treści art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) w celu zapewnienia administratorowi możliwości ustalenia, realizacji lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami prawnymi.

Podanie danych w zakresie : imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów rekrutacyjnych.

Pominięcie informacji obowiązkowych może skutkować odrzuceniem oferty pracy na etapie wstępnej weryfikacji. Dane osobowe przechowywane będą przez administratora przez okres 3 lat, licząc od zakończenia roku kalendarzowego, w którym zakończyła się rekrutacja.

Mogą być udostępniane Unified Factory S.A. z siedzibą w Warszawie Aleja Solidarności 117 / 309, 00-140 Warszawa, jako dostawcy systemu informatycznego.

Każdej osobie, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w jej ofercie pracy przez databroker S.A.

przysługują następujące prawa : - prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, -

prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, - prawo do przenoszenia danych, - prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, -

prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku