Kierownik utrzymania ruchu
Minkon Sp. z o.o.
Tarnowskie Góry, śląskie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Informacje

Strategia firmy Minkon skupia się na producentach stali, a także właścicielach odlewni oczekujących wysokich standardów technicznych od naszych produktów oraz usług.

W naszej działalności dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz infrastrukturą, jak również zasobami ludzkimi i produktami, a przede wszystkim - posiadamy odpowiednią motywację, aby spełniać oczekiwania odbiorców.

Głównym celem stanowiska jest zapewnienie utrzymania ciągłości procesu produkcyjnego.

Opis stanowiska

  • nadzór nad opracowaniem harmonogramu remontów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • organizacja przeglądów okresowych oraz przeglądów UDT
  • organizacja i koordynacja pracy działu utrzymania ruchu.
  • Wymagania

    Najważniejsze kompetencje zawodowe :

  • umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej
  • umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego
  • wiedza z zakresu nauk technicznych
  • zdolności techniczne
  • zdolności organizacyjne
  • sumienność oraz dokładność
  • inicjatywa oraz przedsiębiorczość
  • znajomość języka angielskiego,
  • rzetelność i chęć rozwoju zawodowego.
  • Jest to stanowisko biurowe, a wynagrodzenie podlega negocjacji, uzależnione od umiejętności i doświadczenia.

    Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Programy świadczeń pracowniczych z ZFŚS,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • PPK,
  • Nagrody oraz premie zgodnie z regulaminem wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca w przyjemnej atmosferze.
  • Zgłoś tę pracę