Magazynier w firmie kurierskiej (1/2 etatu)
Adecco Poland Sp. z o.o.
Świdnik, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży kurierskiej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Magazynier w firmie kurierskiej (1 / 2 etatu)

Zadania :

  • Praca fizyczna w magazynie firmy kurierskiej,
  • Sortowanie, przenoszenie, układanie przesyłek,
  • Praca od godziny 5 : 00 do 9 : 00,
  • praca w wymiarze 4h dziennie (pon. - pt)
  • Wymagania :

  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 5.00-9.00,
  • motywacja do pracy fizycznej,
  • dyspozycyjność od zaraz, na dłużej,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.
  • Oferujemy :

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • pracę na dłuższy okres czasu,
  • opcjonalne benefity Adecco (pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, bony rabatowe itp.)
  • Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

    Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń lub odwiedź nasze biuro! Peowiaków 10 / 1, 81 532 33 66