specjalista ds. wsparcia aplikacji - service desk
Randstad
Nadarzyn, Mazowieckie
4 d. temu

opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, firmy wielokrotnie nagradzanej w rankingu najlepszych pracodawców w Polsce i na świecie tytułem Great Place to Work z siedzibą w Kajetanach, poszukujemy kandydatek i kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku : specjalista ds. wsparcia aplikacji

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę regulowaną przez kodeks pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie na okres 24 miesięcy z możliwością nawiązania dłuższej współpracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej korporacji
  • atrakcyjną platformę benefitową Randstad PLUS - dostęp do zniżek i rabatów w sklepach i restauracjach, opiekę medyczną i kartę sportową w atrakcyjnej cenie
  • zadania

  • rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników korzystających z platform elektronicznych takich jaki EDI
  • przygotowywanie propozycji usprawnień, nowych procesów i zmian
  • udział w koordynacji, wdrażaniu nowych, zautomatyzowanych i elektronicznych rozwiązań w dziale obsługi klienta, w tym wsparcie systemów CRM ( Sales Force)
  • udział w przygotowywaniu i szkoleniu przyszłych użytkowników
  • obsługa klientów składających zamówienia drogą elektroniczną
  • wsparcie techniczne dla klientów korzystających z e- platform
  • poszukiwanie i rekomendowanie nowych rozwiązań i możliwości platform elektronicznych
  • optymalizacja oraz rozwój platform do rozwiązań elektronicznych
  • analiza potrzeb biznesowych klientów wewnętrznych w zakresie nowych rozwiązań, rozwoju i poprawy e-systemów
  • oczekujemy

  • język angielski komunikatywny ( niezbędny warunek)
  • doświadczenie w e-commerce ( platformy elektroniczne EDI, bCOM)
  • dobra znajomość programu Excel
  • wykształcenie techniczne mile widziane
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w Sales Force będzie dodatkowym atutem
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych