Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Firma Usługowo-Handlowa "NOWAK SYSTEM" Andrzej Nowak
Polanka, myślenicki, małopolskie, Polska
‎8 godz. temu
source : praca.gov.pl

Zakres obowiązków : - Proste prace introligatorskie. Drobne ręczne prace przy wykańczaniu wydruków, takie jak : oprawy książkowe miękkie i twarde, foliowanie, bigowanie, spiralowanie, klejenie, cięcie, sklejanie tasiemek i kartek w blok notesowy oraz inne procesy uszlachetniające.

Pakowanie sortowanie etykietowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki. Pomoc pracownikom działu produkcji. Dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy.

  • Godziny pracy : 8 : 00-16 : 00.
  • Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny

    Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE

    Wymiar etatu : 1

    Zmianowość : jedna zmiana

    Liczba godzin pracy w tygodniu : 40

    Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 23.08.2021

    Wynagrodzenie brutto : od 2 800 PLN Wynagrodzenie : 2800 zł / brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy.

    Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

    System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną

    Zawód : pozostali introligatorzy i pokrewni

    Typ propozycji :

    Zapewnienie wyżywienia : NIE

    Zapewnienie zakwaterowania : NIE

    Zatrudnienie od zaraz : TAK

    Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE

    Wykształcenie :
  • podstawowe
  • Znajomość języków :

    Zawód :

    Staż pracy w zawodzie :

    Umiejętności i uprawnienia :

    Staż pracy ogółem :

    Inne wymagania : Pozostałe wymagania

    Znajomość języków :

    Zawód :

    Inne wymagania :

  • Wymaganie wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia). Zdolności manualne oraz dokładność będą dodatkowym atutem.
  • Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

    Liczba miejsc pracy : 3

    w tym dla niepełnosprawnych : 3

    Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy : NIE

    Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON) : NIE

    Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP : NIE

    Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia : 23.08.2021