Specjalista ds. Kadr i Płac
Transition Technologies MS S.A.
Łódź, łódzkie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa płacowa firmy zatrudniającej ok. 300 osób
  • Terminowe i prawidłowe naliczanie wynagrodzeń, świadczeń z ZFŚS oraz świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego z tytułu umowy o pracę oraz innych tytułów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Przygotowanie, weryfikacja i archiwizacja dokumentacji płacowej (w tym zasiłkowej)
  • Kompleksowa obsługa programu Płatnik (zgłoszenia, rozliczenia)
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, sprawozdań dla GUS
  • Kontakt z urzędami oraz organami kontroli
  • Sporządzanie raportów i zestawień płacowych na potrzeby spółki
  • Przygotowywanie zaświadczeń o wynagrodzeniu
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
  • Efektywna współpraca z zespołem kadrowym oraz pozostałymi działami firmy
  • Nasze wymagania

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie płac, ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe jako samodzielny specjalista w firmie zatrudniającej ponad 200 osób
  • Praktyczna znajomość programu Płatnik
  • Znajomość przepisów dotyczących PPK
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Umiejętność pracy w zespołach rozproszonych
  • Bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane

  • Znajomość systemu ERP enova365
  • To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Świetną atmosferę
  • Dodatkowe benefity
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Transition Technologies MS S.A.("TTMS") to szybko rosnący dostawca nowoczesnego outsourcingu IT w Polsce i zagranicą.

    TTMS jest częścią Grupy Transition Technologies, jednej z największych firm branży IT w Polsce, dzięki czemu jesteśmy stabilni i elastyczni.

    Zatrudniamy ponad 600 specjalistów. Realizujemy nietypowe, kompleksowe i nieszablonowe projekty dla wielu branż. Oferujemy elastyczne modele współpracy i całościową obsługę projektów dzięki zespołom specjalistów z wielu dziedzin.

    Stawiamy na ekologię i nieustannie zmniejszamy ślad węglowy, minimalizując jego negatywny wpływ na środowisko.

    Dołącz do zespołu specjalistów pracujących dla Klientów rozpoznawalnych na całym świecie. Rozwijaj z nami swoje umiejętności, pracując nad ciekawymi projektami, wspólnie budując sukces naszych Klientów.