Monter/Pracownik techniczny, Belgia
InterKadra Sp. z o.o.
lubuskie, Żary
4 d. temu
source : Goldenline

Do Twoich obowiązków będzie należeć :

Montowanie za pomocą określonej technologii odpowiednich części według

wzoru / rysunku technicznegoZgłaszanie wszelkich odchyleń / niedoróbek w przypadku

zauważenia / porównania z rysunkiem technicznymPraca zgodnie z procesem, rysunkiem technicznym oraz arkuszem kontroli jakości

Oczekujemy od Ciebie :

Doświadczenia lub wykształcenia technicznegoUmiejętności czytania rysunku technicznegoObsługi klucza dynamometrycznegoZnajomości języka angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnymOdzieży ochronnej oraz butów BHP (z noskami)

Oferujemy :

Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 16,75€ / h brutto Dodatek do pracy zmianowej w wysokości 14% od stawki podstawowejDodatek żywnościowy oraz za transportDodatek za własny transport, pod warunkiem dowożenia innych współpracowników do pracy w wysokości 100€ netto miesięczniePełny etat - 40h tygodniowoUbezpieczenie zdrowotne w Polsce - karta EKUZ na podstawie certyfikatu A1Możliwość ubezpieczenia członka rodzinyOdpłatne, dodatkowe ubezpieczenie za ok.

4zł dziennie.Zakwaterowanie płatne 300€ / mies. resztę pokrywa Interkadra.Opiekę polskiego koordynatora na miejscuUmowę o pracę na polskich warunkach oraz załatwienie wszystkich formalności

InterKadra jest agencją pracy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Rekrutujemy tysiące

pracowników rocznie. Nasza oferta dla Ciebie to nie tylko stanowisko adekwatne

do Twoich umiejętności, to także wybór miejsca pracy i formy zatrudnienia.

W InterKadrze wybierasz stanowisko, miejsce i czas.

Obecnie dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko : praca przy produkcji wagonów pociągowych w Brugii (Belgia) .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku