Magazynier
Adecco Poland Sp. z o.o.
Tychy, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl
 • Chcesz pracowań na magazynie? Nie potrzebujesz do tego uprawnień! - Zdobądź cenne doświadczenie!Zgłoś się do nas!Zaproponujemy Ci pracę na magazynie w dogodniej lokalizacji na terenie Tychów!Nie musisz mieć uprawnień ani doświadczenia.
 • Najcenniejsze są dla nas Twoje chęci i zaangażowanie!To co możemy Ci zaoferować : - Zarobek 2500 zł netto! - Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na magazynie -

  Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta po upływie 3-4 miesięcy - Benefity w postaci karty OK System oraz dodatkowego ubezpieczeniaChcesz poznać szczegóły?

  prześlij CV przez formularz aplikacyjnyMasz znajomych, którzy poszukują pracy? Poleć im Adecco! Mamy więcej wolnych miejsc pracy!Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością dłuższej współpracy.

  Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2.

  Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

  Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj.

  Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl.

  Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp.

  z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody -

  dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria.

  Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania.

  A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email : privacy.

  poland(małpa)adecco.com.Numer referencyjny : MDH / 08 / 2019 / TCH

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku