Wsparcie techniczne klienta biznesowego, praca z systemem SAP - wymagany język francuski
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
5 d. temu

Dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Wrocław

Obowiązki na stanowisku :

  • Świadczenie usług związanych z wsparciem klientów biznesowych, na pierwszej linii kontaktu
  • przyjmowanie incydentów i zgłoszeń serwisowych od klientów w języku francuskim
  • obsługa komunikatorów (mail, chat, telefon)
  • Aktualizowanie incydentów w systemie
  • Przyjmowanie zgłoszeń i tworzenie notatek służbowych
  • Dostarczanie klientom aktualnych informacji związanych z procesem
  • Zapewnienie profesjonalnego serwisu klientom biznesowym firmy
  • Zapewnienie poufności i ochrony danych osobowych
  • Pracodawca oczekuje :

  • języka angielskiego i francuskiego - minimalny wymagany poziom języków to b2, najlepiej c1
  • ważne : poziom języka musi pozwalać na swobodną komunikację
  • umiejętności komunikowania się poprzez chat, telefon, mail
  • Znajomości roboczej systemu SAP
  • Doświadczenie (minimum pół roku) związane z obsługą klienta w help desk
  • Chęć rozwoju zawodowego w dziedzinie finansowo-księgowej
  • Wykształcenie lub kursy kierunkowe - stanowią dodatkowy atut ale nie są warunkiem koniecznym
  • Pracodawca oferuje :

  • Pracę w trybie hybrydowym lub zdalnym z jednej z placówek firmy (Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław)
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Work-life balance
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Możliwość awansów w strukturach przedsiębiorstwa
  • Pełny pakiet szkoleń związanych ze stanowiskiem
  • Sprzęt służbowy
  • Pracę w trybie home office, która może być wykonywana z dowolnego miejsca w Polsce
  • Aplikuj