Kierowca C+ E
Work o' clock
Legnica, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma Work o clock funkcjonuje na rynku pośrednictwa pracy od 2015 roku. Współpracujemy z pracodawcami z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Polski.

Dzięki nam, pracę na terenie Unii Europejskiej, znalazło już wielu pracowników każdego szczebla, w różnych branżach. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, skutkuje bardzo dobrze dobranym stanowiskiem pracy do Państwa kwalifikacji, u sprawdzonego pracodawcy.

Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy : Kierowca C+E Miejsce pracy : Niemcy Siedziba firmy : Hermsdorf Opis stanowiska : - Transport towarów po terenie całych Niemiec Wymagania : - Doświadczenie w zawodzie kierowcy - Prawo jazdy kategorii C+E - Znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego w mowie - Motywacja do pracy, oraz odpowiedzialność Oferujemy : - Niemiecką umowę na czas nieokreślony - Wynagrodzenie wysokości 2000 euro brutto + 24 euro netto diety dziennie - Pracę od zaraz - Bezpłatne zakwaterowanie Aplikuj już dziś! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Work o’clock zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku