Kompletowanie zamówień internetowych
Work Service S.A.
Konin, wielkopolskie
2 d. temu
source : FACHPRACA

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów oraz outsourcingu.

Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

W Polsce do grupy Gi wchodzą Gi Group, Grafton Recruitment, Wyser, TACK&TMI. Od roku 2021 szeregi grupy zasila dawny Work Service, jedna z największych w Polsce firm branży HR zapewniająca innowacyjne rozwiązania w obszarze zasobów ludzkich.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, dużej, renomowanej firmy z branży odzieżowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pakowacz / Pakowaczka

Miejsce pracy : Gądki pod Poznaniem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

kontrola stanu towaru ze zwrotów

składanie i przepakowywanie odzieży

Kompletowanie zamówień

utrzymanie porządku na miejscu pracy

realizowanie zadań wyznaczonych przez przełożonego

CZEGO OCZEKUJEMY?

dobrej kondycji fizycznej

gotowości do pracy na zmiany

motywacji i chęci do pracy

dobrego wzroku

nie wymagamy doświadczenia

CO OFERUJEMY?

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

atrakcyjną stawkę godzinową + system premiowy

darmowy transport do miejsca pracy

pracę w pełnym wymiarze godzin

przyjazną atmosferę w pracy

opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.

Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu : IOD at workservice.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna : art. 22¹ 1 kodeksu pracy w zw. z art.

6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych : powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.

Przewidywane kategorie odbiorców danych : osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa : prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku