Pracownik apteki w Elsloo
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Poznan, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Poszukiwani pracownicy apteki dla naszego klienta w Elsloo. Praca polega na realizowaniu recept dla aptek składających zamówienia.

Recepty te są realizowane bezpośrednio z apteki do klienta.Oferujemy dwie możliowści :

 • Oklejanie produktów etykietami według podanej procedury
 • Kontrola zgodności recepty z kompletnym zamówieniem według podanej procedury Lekka, ale powtarzająca się praca na stojąco w bardzo czystych i przyjaznych waraunkach (zawsze taka sama temperatura i wysoki stopień czystości)Osoby które przepracują przynajmniej 100 godzin otrzymują bonus w wysokości 100EURWymagania : - Dyspozycyjność, jeżeli chodzi o nadgodziny w okresie wzmożonych zamówień- Doświadczenie w pracy produkcyjnej (jest mile widziane)- Wzrost powyżej 160cm ze względu na wysokość stolików- Komunikatywna znajomość języka angielskiego Oferujemy : - 40 godzin tygodniowo - Zakwaterowanie i transport do pracy - Stawkę 11,10EUR- Możliwość wyboru zmiany (12 : 00 / 20 : 30 lub 14 : 30 / 23 : 00)
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku