Analityk Biznesowy IT
SMART-HR
Tomaszów Mazowiecki
3 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

DlanaszegoKlienta międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : okolice Tomaszowa Mazowieckiego, woj. łódzkie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Tworzenie narzędzi i raportów wspomagających pracę użytkowników końcowych na bazie funkcjonujących systemów IT,
  • Przygotowanie skryptów bazodanowych w zakresie przetwarzania danych i zarządzania,
  • Udział we wdrażaniu narzędzi informatycznych (w tym systemu CRM).
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne),
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku analityka IT lub konsultanta ERP,
  • Znajomość języka SQL,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającej swobodną komunikację,
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wymagania techniczne,
  • Zorientowanie na potrzeby i oczekiwania klienta wewnętrznego,
  • Komunikatywność
  • Mile widziana będzie znajomość narzędzi raportowych QlickView lub Power BI.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet socjalny (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny),
  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze, możliwości rozwoju zawodowego.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych