Kontroler procesu
Job Impulse Polska Sp. Z o.o.
Łódź, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru : 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą.

Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń. Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko : Kontroler procesu Miejsce pracy : Łódź Numer ref.

KP / LODZ PIOTRKOWSKA / 022019 / AR Nasza oferta :

 • umowa o pracę tymczasową
 • praca od piątku do niedzieli w godz. 6-18 i 18-6
 • wynagrodzenie zasadnicze 3300zł brutto + do 300zł brutto premii
 • możliwość skorzystania z ubezpieczenia MetLife już od 7zł mieś
 • możliwość posiadania karty Multisport Zadania :
 • zapewnienie jakości surowców, procesu, półproduktu i produktu
 • codzienne pobieranie i analiza próbek surowców i produktów zgodnie z opracowanymi procedurami systemu zapewniania jakości
 • decydowanie o dopuszczeniu do produkcji surowców zgodnych ze specyfikacją
 • rejestrowanie analiz Oczekiwania :
 • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • mile widziane doświadczenie na stanowisku laboranta Zachęcamy do aplikowania lub do bezpośredniego kontaktu pod numerem 503900987.
 • Opowiemy o szczegółach oferty! Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzul : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych -

  Job Impulse Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp.

  z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda.

  Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp.

  z o.o. w prowadzeniu rekrutacji - zewnętrzne podmioty rekrutujące.Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu -

  przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp.

  z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych : iodo(małpa)jobimpulse.pl

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku