Pakowanie styropianu Łódź - Widzew
Target Plus
Łask, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

Witam serdecznie. Poszukujemy 5 osób do pracy przy pakowaniu gotowego wyrobu (styropianu). Praca od zaraz. Nie wymagamy doświadczenia.

Lokalizacja- Łódź ul. Dostawcza Oferujemy : -stabilne zatrudnienie -pracę w systemie trzyzmianowym ( 6-14, 14-22, 22-6 ) -

atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w granicach 2197 - 2800 zł netto. Tylko 18 + Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 728 722 622 Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku