Product Manager
SMART-HR
Katowice
6 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Product Manager Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego klienta światowego lidera oferującego innowacyjne rozwiązania dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : okolice Warszawy, woj. mazowieckie lub okolice Katowic, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Doradztwo techniczne w zakresie stali specjalnych,
  • Promocję produktów o specjalnym zastosowaniu,
  • Utrzymywanie i rozwój kontaktów z klientami kluczowymi,
  • Monitorowanie i ocenę rynku pod kątem możliwości sprzedaży stali specjalnych,
  • Obsługę klientów,
  • Udział w przygotowaniu budżetów sprzedaży i zakupów stali oraz nadzór nad poziomem stanów magazynowych,
  • Współpracę z zakładami przetwarzającymi stal i metale należącymi do grupy.
  • Wymagania

  • Znajomość rynku stali specjalnych,
  • Wykształcenie wyższego, preferowane kierunki inżynierskie o specjalności inżynieria materiałowa lub metaloznawstwo,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana,
  • Wysoka komunikatywność, umiejętność i gotowość do pracy w zespole,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w tym zagranicznych.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym, niezbędne nowoczesne narzędzia pracy,
  • Otwartą komunikację, przyjazną atmosferę,
  • Możliwość bezpośredniego uczestnictwa w rozwoju rozpoznawalnej marki,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.
  • Zgłoś tę pracę