Pracownik Magazynu
BorgWarner
Błonie, mazowieckie
‎22 godz. temu
source : FACHPRACA

Operator Wózka Widłowego

Błonie, powiat warszawski zachodni)

Zakres obowiązków :

  • Przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu
  • Przygotowanie i dostarczenie komponentów z magazynu zgodnie z zasadą FIFO
  • Przyjmowanie komponentów od przewoźników
  • Bieżącą obsługę systemu SAP
  • Wymagania :

  • Wykształcenie : średnie / zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi
  • Gotowość do pracy zmianowej! (3 zmiany)
  • Oferujemy :

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna, premia frekwencyjna, premia uznaniowa)
  • Bezpłatny transport do fabryki (trasy z Płońska, Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Leszna, Kampinosu)
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia PZU i Generali (dla dzieci pracowników)
  • Opiekę merytoryczną doświadczonego teamu
  • Nie czekaj, aplikuj!