STAŻ NA STANOWISKU DORADCA FINANSOWY PUŁTUSK
LUXKREDYT SP.ZO.O.
Pułtusk, Mazowieckie
3 d. temu

Poszukujemy osoby zainteresowanej odbyciem stażu, na stanowisku DORADCA FINANSOWY, organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku.

Wymagania : - osoba zarejestrowana w Urzędzie Pracy, jako bezrobotna, (osoba powinna skontaktować się z Urzędem Pracy w celu potwierdzenia zgodności) -

wykształcenie minimum średnie - komunikatywność, - znajomość obsługi komputera i środowiska Windows - samodzielność i dobra organizacja pracy, -

umiejętność pracy w zespole, - prawo jazdy kat. B. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : z dopiskiem "DORADCA FINANSOWY -

STAŻ. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Zgodnie z art. 24 ust.

1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn.

zm.) informujemy, iż administratorem danych jest LUXKREDYT Sp. z o.o., ul. 11-go Listopada 27, 07-410 Ostrołęka. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu rekrutacji.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rekrutacji, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku