Magazynier/Kierowca
Firma Inter Cars
Gdańsk
7 d. temu

Do Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A., AC Motors, która jest największym na Pomorzu autoryzowanym dealerem motocykli, w swojej ofercie posiadająca takie marki jak Ducati, Triumph, Yamaha, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa i Inter Motors poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska :
  • Przyjmowanie dostaw
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • Skrupulatności i dokładności
  • Podstawowych umiejętności obsługi komputera
  • Mile widziana znajomość branży motocyklowej
  • Kandydatom oferujemy :

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zepole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość rozwoju
  • Administratorem danych osobowych jest FIRMA HANDLOWA "AUTO CENTER" PIOTR GRONOWSKI, ul.Władysława IV / 30 , 81-361 Gdynia .

    Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji.

    Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.

    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj