Świetna okazja dla osób, które mówią w j. Niderlandzkim
Korn Ferry
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osób, które płynnie posługują się językiem Niderlandzkim do Naszego biura w Warszawie na stanowisko Associate Recruiter.

Osoba na tym stanowisku będzie ściśle współpracować z wewnętrzymi zespołami RPO dedykowanemu naszemu klientowi, który jest światowym liderem w branży kosmetycznej.

To fantastyczna okazja dla kogoś, kto chciałby rozpocząć lub rozwijać swoją karierę w firmie, która oferuje wspaniałą ścieżkę kariery i jest otwarta na długoterminową współpracę.

Będziesz częścią wysoce zmotywowanego zespołu profesjonalistów z całej Europy, którzy koncentrują się na pozyskiwaniu talentów na najwyższym poziomie, aby pomóc w rozwoju firmy, a jednocześnie dostarczać naszym klientom najlepszych kandydatów w swojej klasie.

Poszukujemy kogoś do budowania długoterminowych relacji z kandydatami poprzez wdrażanie najlepszych praktyk rekrutacjyjnych.

 • Jesteśmy otwarci na osoby bez doświadczenia, gdyż oferujemy szereg szkoleń przygotowawczych. Oferujemy : Równowagę między życiem zawodowym a prywatnym (okazjonalna możliwośc pracy z domu, elastyczne godziny pracy);
 • Jasna ścieżka kariery, dająca możliwości uczenia się i rozwoju; Współpracę z prawdziwie międzynarodowa firma na globalną skalę, Szkolenia szyte na miarę;
 • Dodatkowe korzyści : lekcje językowe, karta multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie. Osoby zainteresowana serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku