Technik Obsługi Obiektu - Szczecin
Atalian Poland
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat.

Z obrotem ponad 3 mld Eur, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy ponad 25 000 klientów.

Do DZIAŁU UTRZYMANIA TECHNICZNEGO poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko : Technik obsługi obiektu Miejsce Pracy : Szczecin Wymagania : wykształcenie techniczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu w sektorze przemysłowym posiadane uprawnienia : E1 powyżej 1kV (warunek konieczny), mile widziane pozostałe grupy Oferujemy pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju wsparcie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej atrakcyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych opiekę medyczną Enelmed dodatkowe ubezpieczenie pracownicze Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższym oświadczeniem : Zgodnie z art.

13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani / Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku