Operator wózka widłowego – rekrutacja online
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Błonie
4 d. temu
source : infoPraca

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Oferta :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stawka 25 zł brutto / h
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8 : 00-16 : 00, a następnie w godz. 6 : 00-14 : 00, 10 : 00-18 : 00
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy
  • Wymagania :

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Zadania :

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składu
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Lokowanie towaru na magazynie
  • Ściąganie palet z regałów magazynowych
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Zgłoś tę pracę