Monter wentylacji i klimatyzacji, spawacz gaz-AUTO sluzbowe
THOR
Kraków, Małopolskie
8 d. temu
source : Lento.pl

Firma THOR Industriemontagen z siedziba w Erfurcie to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998r. jako jednoosobowa działalność.

W inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania) pracuje teraz ponad 800 pracownikow, a nasze usługi swiadczymy we wszystkich landach Niemiec i terenach przygranicznych.

Posiadamy ponadto oferty pracy dla monterow wentylacji, instalacji sanitarnych i CO, gazow medycznych, elektrykow i monterow rurociagow.

Wymagania : · doswiadczenie jako monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych · przynajmniej komunikatywna znajomosc j.

niemieckiego- WARUNEK NIEZBEDNY · UWAGA : mozliwosc wyjazdu w 2-4 osoby, wtedy wystarczy jeden pracownik znajacy j. niemiecki · prawo jazdy kat.

B · gotowosc do stalej pracy na terenie Niemiec- rozne lokalizacje Oferujemy : · niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony · wynagrodzenie brutto 10-

12 euro / h + DIETY ok. 40 € netto za dzien pracy · dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy oraz firmową emeryturę, · samochód służbowy wraz z karta paliwowa-

mozliwosc powrotow do rodziny w Polsce na koszt firmy · profesjonalny sprzęt do pracy · odzież roboczą firmy engelbert strauss · organizację zakwaterowania, koszt ok.

10-25 euro dzien · polskojezycznego dysponenta na terenie Niemiec Zainteresowanych zapraszamy do skladania CV w j. niemieckim wraz z dokumentami aplikacyjnymi na adres e-mail :

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku