Operator wózka widłowego
Agencja Zatrudnienia AZYMUT Sp. z o. o.
Głogów, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Operator wózka widłowego NR REF. S / 237 / 19 Miejsce pracy : HM Głogów Obowiązki na stanowisku pracy : -

obsługa wózka widłowego , - właściwa i terminowa realizacja zadań. Od kandydatów oczekujemy : - uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (uprawnienia UDT), -

sumienności i terminowości, - motywacji do pracy, Oferujemy : - umowę zlecenie, następnie umowa o pracę tymczasową, później możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy, -

wynagrodzenie 4 600 5 000 brutto, - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Aplikacja powinna zawierać klauzulę o następującej treści : Zgodnie z art.

6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji . Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom) ul. Sikorskiego 20 59-300 Lubin Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Azymut Agencja Zatrudnienia Sp.

z o.o siedzibą w Lubinie przy ul. Władysława Sikorskiego 20, 2) kontakt z Administratorem Ochrony Danych - ul. Sikorskiego 20, 59-

300 Lubin. 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu bieżącej i przyszłej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust.

1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres bieżących i przyszłych rekrutacji, 5) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, 6) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, 8) Pani / Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w profilu rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku