Pracownik magazynu + operator wózków EPT
praca NL
Krakow, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek / załadunek kontenerów, przenoszenie, umieszczanie produktów na magazynie Praca na wózkach EPT.

Firma jest wiodącym dostawcą modnych skarpet od ponad 20 lat. Zaczynając od małego przedsiębiorstwa, obecnie jest międzynarodowym dostawcą i producentem modnych skarpet dla niej i dla niego, dla młodych i starszych.

Własne marki i prywatna etykieta. Sprzedaż z zapasów lub specjalnie wyprodukowane dla klienta. Firma produkuje skarpety, rajstopy, rękawiczki, szaliki, czapki, buty, piżamy / koszule nocne.

Schijndel, Holandia : €11,00 brutto / h - bez stawki wiekowej : ranna zmianaWymagania : komunikatywna znajomość języka angielskiego doświadczenie w pracy na wózkach EPT i widłowych dobra kondycja fizyczna chęć i motywacja do pracyOferujemy : wynagrodzenia tygodniowe zakwaterowanie €98, ubezpieczenie €25,02, transport do pracy zwroty kosztów dojazdu (10 km+) pomoc w wyrobieniu numeru Sofi / BSN legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku