marketing executive
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
‎3 godz. temu

job description

Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań zawodowych, posiadasz doświadczenie w obszarze marketingu oraz interesuje Cię praca w międzynarodowej firmie -

ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Marketing Executive.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wewnętrzne
  • praca w miłej atmosferze
  • zadania

  • tworzenie i realizacja działań marketingowych
  • przygotowywanie materiałów marketingowych, informacyjnych oraz prasowych
  • współpraca z mediami, drukarniami, agencjami reklamowymi w zakresie tworzenia materiałów promocyjnych
  • prowadzenie serwisów społecznościowych oraz aktualizacja strony internetowej i innych platform
  • oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu
  • znajomość social media marketingu, orientacji w trendach i zagadnieniach marketingu on-line
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych