Młodszy specjalista ds. analizy danych
FACHPRACA
Poznań, Poland
‎20 godz. temu

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Młodszy Specjalista ds. analizy danych z j. angielskim.

W swojej nowej roli będziesz pełnić funkcję punktu kontaktowego dla klientów ds. zapytań związanych z procesami P2P, będziesz odpowiedzialny za operacyjne wsparcie procesów zakupowych i administracyjnych, procesowanie dokumentacji i aktualizację danych w systemie SAP, wsparcie specjalistów ds.

zakupów oraz raportowanie. Będziesz współpracować z klientami na rynku amerykańskim, więc godziny pracy na tym stanowisku to 14-22.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby posiadające biegłą znajomość języka angielskiego, a także nieodpartą chęć zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o wyjątkowej kulturze organizacyjnej.

Oczekujemy pierwszych doświadczeń (również w postaci praktyk lub staży) z obszaru logistyki, zakupów, obsługi klienta, administracji, wykorzystania języków obcych oraz zainteresowania obszarem zakupów.

Od Kandydatów oczekujemy także zaangażowania, samodzielności, otwartości oraz wysokiej kultury osobistej.

Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym, dynamicznym i przyjaznym środowisku.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku