SZKLARNIA! Zbiory pomidorów !
Agencja Pracy Contrain
Bydgoszcz, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Contrain jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 24 lat.Planujesz pracę za granicą? Jeśli tak to jest to oferta idealna dla Ciebie! Zaaplikuj już teraz i wyjedź do malowniczej Holandii!Szczegóły :

 • uprawa pomidorków koktajlowych (obrywanie liści, okręcanie plant, obrywanie pędów, regulacja gron),
 • praca na wózku szklarniowym),
 • prace porządkowe w szklarni.Atuty pracy :
 • stawka 12,58 euro brutto / h*,
 • pracę w firmie rodzinnej, działającej od ponad 20 lat, głównie na terenie miejscowości Someren w Holandii, w której bez problemu pieszo dotrzesz do sklepów spożywczych i lokalnych restauracji.
 • wysokie standardy bezpieczeństwa pracownicy przechodzą testy na Covid-19, dzięki temu wiesz, że wyjeżdżasz z grupą zdrowych osób,
 • dodatki urlopowe,
 • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€),
 • wsparcie przy organizacji transportu do / z / na terenie kraju wykonywanej pracy,
 • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy,
 • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy,
 • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania 200zł bonusu za polecenie znajomego.Dzięki polskiej umowie :
 • odkładasz środki na emeryturę w Polsce,
 • zachowujesz ciągłość ubezpieczenia,
 • nie tracisz prawa do dodatków socjalnych i zasiłku dla bezrobotnych.*Stawka podstawowa wraz z dodatkiem urlopowym i wakacyjnymAgencja zatrudnienia numer wpisu 5612Informujemy, iż Współadministratorami Pana / Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej : Contrain Poland Sp.
 • z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań, Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź oraz Contrain Global Sp. z o.o ul.

  3 Maja 14a, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem email : kontakt at contrain.pl lub marketing at contrain.

  plWspóładministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail : iod at contrain.

  pla / Pana / Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody oraz na podstawie art. 22 1 k.p.

  w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.b / Pani / Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.

  c / Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcyd / Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani / Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora.

  Pani / Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp.

  z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.e / W każdym czasie przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych.

  Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp.

  z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi. W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

  f / Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22 1 k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

  Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

  g / Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

  h / Pani / Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowychi / wobec Pani / Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku