Java Developer
Power Media
Wrocław
5 d. temu
source : infoPraca

Naszym klientem jest firma, która oferuje zintegrowane portfolio produktów i usług, które umożliwia budowanie i prowadzenie lepszego społeczeństwa sieciowego.

Nasze rozwiązania dostarczają usługi telewizyjne i szerokopasmowe do Twojego domu, zabezpieczają Twoje bezpieczeństwo w miejscach publicznych i kierują korzystaniem z transportu publicznego.

Zadania na tym stanowsku :

Wdrażanie nowych funkcjonalności dla systemów informacji pasażerskiej, która są używane, na pokładach pociągów, tramwajów i metra.

Klient oferuje :

dowolną formę współpracy (umowa o prace lub B2B)

pracy przy ciekawych projektach, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

elastyczne godziny pracy (możliwośc rozpoczęcia pracy miedzy 7 : 00, a 10 : 00)

możliwośc pracy zdalnej 2 dni w tygodniu

karte Multisport

prywatną opiekę medyczną

przyjazną, nieformalną atmosferę współpracy

Wymagania :

min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku Java

dobra znajomość środowiska Linuxa i skyptowanie w Shell’u

dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

umiejętności tworzenia wysokiej jakości kodu

umiejętności pracy w zespole rozproszonym i miedzynarodowym

dobrze rozwijniete umiejętności komunikacyjne

Mile widziane :

znajomość / dośwaidczenie w programowaniu w języku : C, Python

znajomość nowoczesnych technologii webowych : React