Pracownik przygotowania produkcji
EPC PROJEKT SPÓŁKA AKCYJNA
Piotrków Trybunalski, łódzkie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Piotrków Trybunalski

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zakładzie produkcyjnym w sekcji przygotowania produkcji i obróbki skrawaniem
  • Przygotowanie materiałów i elementów konstrukcyjnych do dalszej prefabrykacji
  • Obsługa maszyn w sekcji przygotowania produkcji, tj. : wiertarki, wykrawarki otworów CNC,. prasy hydraulicznej, prasy gilotynowej, piły
  • Obsługa przyrządów pomiarowych
  • Kontrola jakości wykonanych prac
  • Konserwacja bieżąca obrabiarek
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Zdolności manualne, dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych czynności
  • Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, widłowych i ładowarek teleskopowych
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy
  • Aktualne uprawnienia upalacza gazowego
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premiowy system wynagrodzeń uzależniony od wyniku działu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie)
  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • Kontakt : , +48 532 869 120, +48 735 000 280.

    E-mail : rekrutacja epcprojekt.pl

    W aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

    6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .