Palacz kotłów parowych oraz wodnych
Warmińsko-Mazurski Klaster Meblowy Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna
Smolniki, warmińsko-mazurskie
4 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie 14-200 Smolniki, powiat : iławski, woj : warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : palenie w kotłach parowych oraz wodnych na paliwa stałe - 50 KW Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 02.

12.2019 Wynagrodzenie brutto : do 2 600 PLN jw. System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : palacz kotłów parowych Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • podstawowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia :

 • kurs palaczy kotłów parowych
 • Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • Uprawnienia na kotły parowe do 50 KW oraz wodne do 600 KW. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności.
 • Dane pracodawcy Pracodawca : Warmińsko-Mazurski Klaster Meblowy Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku