Metrolog
Bitron Poland Sp. z o.o.
Sosnowiec Electromechanical Products Unit ul. Watta 6, śląskie
16 d. temu
source : Goldenline

Obowiązki :

  • tworzenie programów na współrzędnościowych maszynach pomiarowych typu OGP, ABERLINK
  • wykonywanie pomiarów przy użyciu środków kontrolno pomiarowych
  • współpraca z inżynierami przy wdrażaniu nowych projektów
  • raportowanie wyników przeprowadzonych pomiarów
  • praca z dokumentacją techniczną, taką jak specyfikacja oraz rysunek techniczny
  • Od kandydatów / -tek oczekujemy :

  • wykształcenia min. średnie techniczne i / lub wyższe, mile widziane kierunkowe
  • umiejętności posługiwania się narzędziami metrologicznymi m.in. suwmiarka, ,mikrometr,
  • wysokościomierz, szczelinomierz

  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego oraz wymiarowania GD&T
  • znajomości obsługi maszyn współrzędnościowych typu OGP, ABERLINK będzie dodatkowym atutem
  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • umiejętności organizacyjnych, systematyczności i dokładności
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy zmianowej
  • prawa jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • Dobre warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Atrakcyjne benefity
  • Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV

    z dopiskiem Metrolog.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych