Sprzątanie w sklepie
HR Progress Sp. z o.o.
Świnoujście, Zachodniopomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma sprzątająca zatrudni Panie do sprzątania sklepu. Praca w godzinach : 6 : 00 7 : 30 od pon. sob. W zamian gwarantujemy : -atrakcyjne wynagrodzenie, -terminowe wypłaty, -przeszkolenie, -miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. Lokalizacja : Świnoujście Prosimy o dopisanie do przekazywanego CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul.

Wileńska 69, 03-416 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku