TOKARZ NA WYDZIALE OBRÓBKI MECHANICZNEJ
H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.
Poznań
1 d. temu

Opis stanowiska pracy : Opis stanowiska :

Opis stanowiska :

1. Praca w środowisku produkcyjnym.

2. Wykonywanie prac w procesie obróbki skrawaniem oraz toczenie.

3. Wykonywanie prac transportowych związanych z obsługą suwnicy jako operator i podhakowy.

4. Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w procesie obróbczym.

5. Wykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych.

Wymagania :

1. Wykształcenie minimum zawodowe, wykształcenie średnie techniczne mile widziane.

2. Praktyczna znajomość rysunku technicznego.

3. Praktyczna znajomość czytania dokumentacji technologicznej.

4. Znajomość budowy maszyn mile widziana.

5. Umiejętność pracy w zespole.

6. Umiejętność organizacji pracy własnej.

Co oferujemy :

1. Pracę w firmie o wieloletniej tradycji.

2. Możliwość nauki od najlepszych specjalistów.

3. Bogaty program szkoleń.

4. Dofinansowanie do karty sportowej.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych