Pracownik magazynu - Skarbimierz
Pulire Sp. z o.o
Skarbimierz, Opolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Pulire jest spółką należącą do Pulire Group, zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie usług porządkowych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, w sklepach, biurach oraz na halach magazynowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Magazynu w Skarbimierzu, ul. Biedronkowa 1. Zakres obowiązków : - kompletacja artykułów zgodnie ze specyfikacją przy pomocy wózków pickingowych, obsługa skanera, ręczne foliowanie palety, ostawienie palety w miejscu odkładczym.

Oferujemy : - pracę na pełen etat, - pracę 5 - 6 dni w tygodniu, - system dwuzmianowy (pracę od 8 : 00-17 : 00 / druga zmiana od 20 : 00), - kompletną odzież pracowniczą, - stawkę wstępną 13zł netto / h + premia za akord (przy realizacji 100% - stawka 16,80zł nett0 / h i więcej za realizację ponad plan), - możliwość organizacji szkolenia na wózki widłowe (certyfikat otrzymuje pracownik), - darmowe badania (orzeczenie lekarskie, psychotesty oraz badania sanitarno-epidemiologiczne).

Wymagania : - chęć i motywacja do pracy, - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (szkolenie na miejscu wynosi 180zł - jednorazowa opłata, możliwość pobrania kwoty po pierwszym wynagrodzeniu).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 885-758-102 bądź za pośrednictwem portalu. Informujemy, że Administratorem danych jest Pulire Sp.

z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ks. W. Siwka 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku