Rzeźnik – Wędliniarz (Niemcy)
Fidenti Personal GmbH
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako Agencja pracy na niemieckim rynku usług HR, realizującym różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie.

W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.

Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy! Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko : Rzeźnik! RZEŹNIK (K / M) Miejsce pracy : Niemcy, Oldenburg Opis stanowiska : -

Praca przy produkcji spożywczej w firmie Rügenwalder Wymagania : - Doświadczenie jako Rzeźnik - Dobra / Komunikatywna znajomość języka niemieckiego -

W wysokim stopniu dokładność, zaangażowanie i niezawodność - Zdolność pracy zespołowej Oferujemy : - Każda osoba dostaje umowę zgodną z zasadami prawa niemieckiego oraz zbiorowego układu pracy.

Pakiet socjalny i Kindergeld) - Dodatek za pracę w nadgodzinach : 35% zamiast 25% dodatku za pracę w nadgodzinach - Wypłacamy 40 zamiast 35 godzin w tygodniu, 5 więcej niż jest wymagane przez zbiorowy układ pracy -

Oferujemy pomoc w sprawach urzędowych i w sprawie zakwaterowania Polityka prywatności Fidenti Personal GmbH Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas bardzo ważna.

W tym miejscu chcielibyśmy poinformować Cię o polityce prywatności w naszej firmie. Firma Fidenti Personal GmbH gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych.

Dostęp do informacji dotyczących ochrony danych osobowych dla Kandydatów szukających pracy można uzyskać w dowolnym momencie na stronie internetowej.

W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody. https : / / fidenti-personal.de / datenschutz https : / / fidenti-

personal.de / datenschutz-fuer-bewerber

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku