Pracownik kompletacji - 3 tys. + 1500 zł akordu
AWG SP. ZO.O.
Kobierzyce, Dolnośląskie
‎21 godz. temu

STANOWISKO : pracownik kompletacji towaru MIEJSCE PRACY : Domasław okolice Wrocławia, pod samą firmą jest przystanek komunikacji miejskiej (linie 852, 882, 862, N62) PROPONUJEMY : umowę o pracę, zarobki 4500 zł brutto, darmowe uprawnienia na wózki widłowe, obiady za złotówkę w zakładowej stołówce, 30 minut płatnej przerwy, pracę na II zmiany.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : komisjonowanie towaru zgodnie z dokumentami magazynowymi, obsługa wózka widłowego podnośnikowego. OCZEKIWANIA : dyspozycyjność do pracy na II zmiany, gotowość do wyrobienia książeczki sanitarnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Zapraszamy również do naszego biura : Kazimierza Wielkiego 47, Wrocław. AWG Sp.

z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. UWAGA! PONIŻSZE KLAUZULA MUSI SIĘ ZNALEŹĆ W PAŃSTWA CV, ŻEBYŚMY MOGLI JE UWZGLĘDNIĆ W PROCESIE REKRUTACJI!Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997, Dz. U.2016. Nr 922 . INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCHZgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 • informuję, iż : Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;
 • Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a); Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
 • Podane przez Panią / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
 • Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • Posiada Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku