Inżynier Jakości Dostawców
Talent Partners
Tychy
2 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Inżynier Jakości Dostawców Tychy

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej, renomowanej firmy z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy : Tychy

Nr ref. IJD / 5005

Najważniejsze obowiązki :

  • prowadzenie procesu reklamacji związanych z komponentami dostawców,
  • współpraca z dostawcami w zakresie doskonalenia wyrobu i procesu produkcyjnego,
  • przeprowadzanie kontroli u dostawców oraz przegląd efektywności wprowadzonych działań,
  • analiza i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,
  • zapewnienie zgodności prowadzonych działań z normą ISO 9001 oraz IATF 16949,
  • koordynacja kontroli dostarczanych komponentów w magazynach przyjęć (tworzenie planów inspekcji),
  • zapewnienie dopuszczeń do produkcji nowych lub zmodyfikowanych komponentów, przegląd APQP dostawców,
  • ocena dostawców (KPI) oraz kontrola systemów jakości dostawców.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne z zakresu zarządzanie jakością, inżynieria produkcji itp.,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość normy ISO 9001 oraz specyfikacji technicznej ISO / TS 16949 / IATF,
  • znajomości narzędzi jakościowych (m.in. PPAP, 8D, SPC, PFMEA),
  • samodzielności i odpowiedzialność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i organizacji swoich zadań,
  • otwartość, komunikatywność,
  • chęć dalszego rozwoju.
  • Oferujemy :

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku, w dużej międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • profesjonalne szkolenia,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pakiet benefitów.
  • Zgłoś tę pracę