Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
CKR
Katowice, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Centrum Księgowo-Rachunkowe, opiera się na kompleksowej obsłudze finansowej klientów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie wszelkich usług finansowych.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i dużych korporacji poszukujących nowoczesnych form współpracy w dziedzinie finansów.

Wyróżnia nas długoletnie doświadczenie oraz współpraca z wieloma prestiżowymi instytucjami finansowymi i bankowymi w Polsce.

Samodzielny księgowy - Samodzielna księgowa Miejsce pracy : Katowice Numer referencyjny : KS / 21 / KAT Opis stanowiska : Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów, Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów, Przygotowywanie sprawozdań finansowych, zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości oraz raportowania finansowego dla celów zarządczych klientów, Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT Kontakt z Urzędem Skarbowym i innymi organami administracji państwowej, Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( GUS, BANKI) Obsługa audytu, kontroli podatkowych i innych kontroli.

Wymagania : Minimum 3 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (konieczne doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe), Wykształcenia wyższego w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii.

Znajomości zagadnień księgowych i przepisów w zakresie rachunkowości Doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych, Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, w szczególności przepisów o VAT i CIT, ustawy o rachunkowości, Praktycznej umiejętności obsługi oprogramowania księgowo-

finansowego, / mile widziana obsługa programu symfonia Finanse i Księgowość, symfonia Mała Księgowość / Dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności i odpowiedzialności, Komunikatywności i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy, Dyspozycyjności i zaangażowania, Oferujemy : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Samodzielność działania, szeroki zakres odpowiedzialności Miłą atmosferę, sprzyjającą współpracy i rozwojowi Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy Pracę dla klientów różnych branż Możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisk "Aplikuj" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) . KLAUZULA INFORMACYJNA : Administratorem danych osobowych jest : Centrum Księgowo-

Rachunkowe Sp. z o.o., ul. Kochanowskiego 16, 40-035 Katowice, NIP : 9542768742 Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora.

Wiem, że przysługują mi następujące prawa : prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez : Centrum Księgowo-

Rachunkowe Sp. z o.o., ul. Kochanowskiego 16, 40-035 Katowice, NIP : 9542768742 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji.

Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy.

Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku