Monter karoserii samochodowych - Niemcy, praca pod firmą
Budotechnika Sp. z o.o.
Pilchowice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Atrakcyjne warunki zatrudnienia, praca bez pośredników bezpośrednio pod firmą, nie czekaj - wyślij CV już teraz! Opis stanowiska pracy : montaż elementów karoserii samochodowych (wszystkich jego komponentów), obsługa linii produkcyjnej, obsługa maszyn.

Osoba, której poszukujemy powinna posiadać : doświadczenie w pracy na produkcji w branży samochodowej, mile widziana komunikatywna znajomość j.

niemieckiego, dokładność i sumienność, zdolności manualne, chęci do pracy. Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od umiejętności), umowę o pracę na czas określony (długotrwałą współpracę), ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek, zakwaterowanie podczas pracy poza Polską, pracę w renomowanej firmie, wsparcie w załatwianiu formalności, pomoc opiekuna ze strony firmy, możliwość rozwoju zawodowego, stabilne i legalne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z 30-letnim doświadczeniem.

Zapraszamy do przesłania CV poprzez poniższy formularz lub drogą pocztową na adres Budotechnika Sp. z o.o., ul Bierawka 2a, 44-145 Pilchowice.

Z kandydatami kontaktujemy się telefonicznie po zapoznaniu z CV. Prosimy, aby każda aplikacja zawierała następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)." Administratorem Danych Osobowych jest Budotechnika Sp.

z o.o. z siedzibą w Pilchowicach, ul Bierawka 2a. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne (jednak niezbędne do realizacji w / w celu)). Każdej osobie, która przesłała swoje dane, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku