Zatrudnimy Lekarza do wykonywania badań USG - Stargard Szczeciński
Agencja Zatrudnienia KS Service
Stargard Szczeciński
5 d. temu
source : infoPraca

Zakres zadań i obowiązków :

  • wykonywanie badań USG (m.in. tarczycy, jamy brzusznej)
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych oraz prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe kierunkowe wraz z prawem wykonywania zawodu
  • doświadczenie w wykonywaniu badań USG
  • otwartość na potrzeby pacjenta / klienta
  • umiejętności i wiedza w zakresie udzielania świadczeń medycznych
  • Oferujemy :

  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich pozostałych aktywności
  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalone z Tobą podczas pierwszego spotkania
  • zatrudnienie w pełni prywatnej przychodni
  • pracę w ścisłym centrum Szczecina
  • Przychodnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7 : 30 - 19 : 00

    Benefity :

  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Zgłoś tę pracę