Lakiernik pryskanie żelkotem OD ZARAZ
Polworks Poland sp. z.o.o
Szczecin, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Poszukujemy lakierników do pracy w laminatach.Wymagania : - umiejętność pryskania żelkotem- chęć do podjęcia pracy od zarazOferujemy : 1.

Niemiecką umowę o pracę2. Niemieckie ubezpieczenie3. Zorganizowany nocleg4. Pomoc w załatwianiu formalności5. Atrakcyjne wynagrodzenieZainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji! Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Polworks Poland Sp.

z o.o., z siedzibą w Legnicy, ul. Bratkowa 12. Przetwarzamy Państwa dane osobowe, aby dopełnić obowiązków, które wynikają z przepisów prawa związanych z zakresem naszej działalności lub w związku z wiążącą nas umową.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw można pozyskać bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.

Mają Państwo prawo do : uzyskania dostępu do swoich danych, zażądania sprostowania Państwa danych osobowych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku