Absolwenci z językiem angielskim (praca hybrydowa)
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Ksawerów, łódzkie, Polska
‎14 godz. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : NISO

Miejsce pracy : Ksawerów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • sprawdzanie poprawności danych w j. angielskim,
  • tworzenie analiz i raportów z wykorzystaniem pakietu MS Office,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi firmy w j. obcym,
  • przygotowywanie dokumentacji,
  • bliska współpraca ze specjalistami i ekspertami z innych zespołów.
  • WYMAGANIA

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku biznesowym,
  • dobra organizacja pracy,
  • chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • dostępność do pracy na pełen etat.
  • OFERTA

  • atrakcyjny pakiet benefitów pozafinansowych : m.in. opieka medyczna, dostęp do platformy MultiKafeteria (w jej ramach wiele możliwości, m.
  • in. karta sportowa, bilety na wydarzenia kulturalne, bony zakupowe), dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • praca na pełny etat, zatrudnienie na umowę o pracę,
  • praca hybrydowa (biuro zlokalizowane w centrum Łodzi)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Aplikuj