Praca dla Ślusarza Niemcy
Indiko
Międzyrzecz, Lubuskie
6 d. temu
source : Lento.pl
 • Agencja Pracy Tymczasowej InDiKo poszukuje obecnie, kandydatów na stanowisko : Ślusarz w Dortmundzie Od kandydatów oczekujemy : · minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
 • wykształcenia zawodowego; · znajomości języka niemieckiego. Oferujemy : · umowę o pracę na cały etat; · atrakcyjne wynagrodzenie;
 • pomoc w znalezieniu zakwaterowania. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu : 515050127- lub przesłanie swojej aplikacji poprzez portal bądź e-mailem.
 • Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku