Monter Instalacji Elektrycznych
AMW SINEVIA Sp. z o.o.
Żagań, Lubuskie
6 d. temu
source : Lento.pl

AMW SINEVIA Sp. z o.o. Oddział w Krotoszynie obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko : Monter Instalacji Elektrycznych Miejsce pracy : Żagań / Sulechów / Międzyrzecz Zakres obowiązków : - Mierzenie parametrów instalacji, urządzeń i sieci elektrycznych na podstawie schematów pomiarowych.

 • Wykonywanie połączeń elementów elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych - Montowanie układów elektrycznych na podstawie schematów ideowych i montażowych.
 • Wykonywanie instalacji elektrycznych, linii napowietrznych i kablowych na podstawie dokumentacji technicznej - Instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej - Wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego Wymagania : - Doświadczenie w pracy na stanowisku montera instalacji elektrycznych - Wykształcenie kierunkowe lub min 2-3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie - Umiejętność pracy w zespole - Sumienność i rzetelność w pracy - Dyspozycyjność Oferujemy : - umowę o pracę w stabilnej firmie - możliwość podnoszenia umiejętności zawodowych - pakiet socjalny : karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie CV na adres lub kontakt telefoniczny.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku