Instalator systemów AV / TT
SLX Sp. z o.o.
Poznań, wielkopolskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku profesjonalnych systemów audio-video. Skupiamy w swoim zespole ludzi z pasją, ekspertów w zakresie systemów audiowizualnych, nagłośnienia czy transmisji sygnałów.

Współpracujemy ze światowymi producentami najwyższej klasy rozwiązań branżowych.

Zadania :

  • montaż urządzeń Audio-Video oraz ich uruchomienie
  • montaż okablowania i terminowanie zakończeń
  • nadzór międzybranżowy nad postępem prac instalacyjnych
  • koordynacja prac wdrożeniowych dostarczanego wyposażenia
  • wsparcie serwisu i bieżącej obsługi dotychczasowych realizacji
  • Wymagania :

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie i znajomość branży teletechnicznej lub eventowo-wystawienniczej
  • umiejętności techniczne, mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • prawo jazdy kat B
  • zamiłowanie do nowoczesnych technologii, rozwiązań IT i pokrewnych
  • Oferujemy :

  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie premiowym
  • pracę przy ciekawych projektach, tj. hale widowiskowo-sportowe czy muzea
  • podstawowe narzędzia pracy, tj. komputer i laptop
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju
  • Zgłoś tę pracę