Asystent/ka Biura (m/f)
Michael Page International (Poland) Sp. z o.o.
Warsaw
24 d. temu
source : Jobs.pl

Naszym Klientem jest fundusz będący oddziałem międzynarodowej grupy kapitałowej. Obecnie do swojego biura w Warszawie poszukuje Asystenta / ki Biura.

Wsparcie pracy Zarządu FirmyObsługa recepcji a w tym połączeń telefonicznych i gościDbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącejZapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy biurem a pracownikami w terenieOdpowiedzialność za zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywczeWspółpraca z zewnętrznymi dostawcami usług teleinformatycznych, sprzątania, serwisu urządzeń biurowych, itp.

Organizacja spotkań, szkoleń, obsługa sali konferencyjnychWsparcie działu księgowości i administracjiDbanie o wizerunek biura, jego czystość i stan techniczny

 • mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjnym
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
 • biegła znajomość MS Office
 • doskonała organizacja pracy własnej
 • komunikatywność i dojrzałość w kontaktach z ludźmi
 • szybkość w działaniu
 • pracę w międzynarodowej organizacji, u jednego z liderów w swojej branżymożliwość dalszego rozwoju zawodowegostabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracęProsimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku