Pracownicy produkcyni bez doswiadczenia Holandia
Agencja Pracy Pollux
Zabrze, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach : Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu.

Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii Dla naszego klienta poszukujemy osob na linie produkcyjne Roosendaal,Best / preferowane panie / -Pakowanie produktow spozywczyc -Przygotowywanie towaru do wysylk -Dbanie o czystosc na stanowisku pracy Praca na warunkach holenderskich od zaraz zapewniamy tez mieszkanie frmowe ,stala opieke polskich koordynatorow Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres -mail : z dopiskiem produkcja lub dzownic 77 461 23 16

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku